Shtepi me truall , ne Poklek te Ri ,2km larg Dre..

Shitet nga: Zenel 19 Pri 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   90 000 EUR

Komuna: Drenas
Shitet Shtepia me 5 ari truall ne Poklek te Ri

Shtepia Gjendet 2 Km larg Drenasit , ka afer Shkollen e Mesme ''Gjimnaz dhe Teknik ''.

Shtepia eshte si ne foto 3 kat +bodrumi

per kontakt thirrni ne nr :044170906 , 049170906 , 045595592
qmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim