Shtepi ne Drenas

Shitet nga: sejdi 27 Shk 00:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Adresa: Lagjia e Feronikelit
Sipërfaqe: 280 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Drenas
Shtepia eshte ne Drenas te lagjia e Feronikelit,ka 280 meter katror dhe ka 4 ari e gjysem eshte 3 kate.Eshte e rregulluar gjithashtu ka nje qmim te mire me marrveshje.Per me shume na kontaktoni ne numrin e telefonit 045 698-701
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim