Shtepia e gatshme per banim

Shitet nga: Jetoni 23 Dhj 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Drenas
Shes ose nderroj shtepine ne lagjen e re ne Komoran 50 metra nga autostrada ,trualli 6 ari ne oborr jane 2 garazha dhe nje objekt ndihmes shtepia eshte komplet e mobiluar dhe e banueshme ,kati i pare ka sallonin ,kuzhinen dhe nje dhome kati i dyte 3dhoma ndersa ne katin e trete mund tri dhoma .Te gjitha katet kane banjo .oborri i rrethuar me mur dhe rrethoje .Kopshti me peme e i rregulluar .bejme nderrim me banesa apo truall e kompensim shtese .Qmimi me marreveshje .Flm per mirekuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim