Shtepia me marreveshje

Shitet nga: Bekim Berisha 10 Nën 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Adresa: Poklek i Ri
Sipërfaqe: 252 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Drenas
Shitet shtepia teresisht e meremetuar dhe e izoluar me standarde bashkohore, me 4.5 ari truall. Lagjeja eshte e urbanizuar (ujesjelles, kanalizim, asfalt).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim