Shtepijat ne lagjen Dielli " Drenas

Shitet nga: albani 23 Shk 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Drenas
Sipërfaqe: 155 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Drenas
Ka filluar ndertimi dhe shitja e shtepive te banimit P+K me qelsa ne dore me nji siperfaqe banimi prej 155 m2 dhe truall prej 2.5 ari , shtepijat kane leje ndertimi dhe infrastrukture te rregulluar

qmimi i shitjes behet ne m2 te ndertimi e qe eshte 450 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim