Shtepite ne lagjen Dielli " Drenas

Shitet nga: albani 08 Shk 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Drenas
Sipërfaqe: 154 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Drenas
Ka filluar ndertimi I lagjes se banimit " Dielli :ne drenas te interesuarit per rregullimin e banimit kane mundesi te mira per zgjithjen e keti problem ne lagjen " Dielli " ka tri modele te shtepive per banime me nji siperfaqe toke prej 2.5 ari
Modeli 1 . ndertimi I shtepise me qelsa ne dore me 2.5 ari toke me nji siperfaqe prej 145 m2 perdhes + kati ( dhoma e pritjes ,tri dhoma gjumi ,dy banji ,kuzhina ,koridori ,ballkonet .trojet jane me infrastructure te rregulluar dhe leje ndertimi
Modeli 2. me siperfaqe prej 154 m2 dhe 2.5 ari toke
cmimi I shitjes eshte per m2 te siperfaqes se ndertimi 1 m2 =450 euro

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim