Super Oferte Shiten 3 Shtepi 200.000€ Qmim i Lire

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: SMMN shpk 25 Maj 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 600 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Drenas
Shiten shtepiat me qmim prej 200.000euro, 600 metra kateror ,9 ari truall me krejt infrastrukturen shtepiat jane te rregulluara Dhe ne gjendje te banueshme. Bej ndrrim me ndonje banese ne Prishtine

.Shtepite gjenden ne kilometrin e pare Drenas-Skenderaj ne anen e majte.

Na kontaktoni 043 975 816

Mund te na shkruni ne smmn.shpk@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim