filloj ndertimi i shtepive ne lagjen Dielli

Shitet nga: albani 25 Mar 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: drenas
Sipërfaqe: 145 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Drenas
Ka filluar shitja dhe ndertimi i shtepive te banimit ne lagjen e urbanizuar " Dielli " ne Drenas Afer shkolles Fillore " Halil Bajraktari " Drenas
qmikmi i shitjes eshte 500 euro m2 dhe nji siperfaqe te tokes prej 250m2
Ndertimi i shtepive eshte me qelsa ne dore dhe kopshte te rregulluar me infrastrukture te rregulluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim