shitet urgjent Shtepia ne Komaran

Shitet nga: Byli 19 Jan 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Komaran
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Drenas
shitet urgjent shtepia ne Komaran. eshte 3 katshe. komplet e mobiluar. Gjendet ne Qender te Komaranit. KA sallon te ndejes, Kuzhine 3 banjo 3 dhomnat te fjetjes dhe e shte e mobiluar komplet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim