48 ari truall ne magjistrale Prishtine Peje

Shitet nga: Gezim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Drenas
shes 48ari truall ne magjistralen prishtine-Peje truall posedon 2 dalje ne magjistrale posedon qasje rreth 33m dhe ne rruge lokale, trualli eshte i trasheguar dhe eshte ne emrin tim, nuk eshte ne komesacion dhe posedon leje ndertimi. atrualli posedon 3 lokale, shtepine prej 110m2, stalla 60m2 dhe obor te rrethekuar prej 16ari
trualli eshte i pershtatshem per cdo lloj veprimtarie si hipermarket, pompe benzine, restaurant etj.

cmimi 3500€ ari + 25000euro ndertimi

pres bleres serioz tel.044 159 931
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim