Urgjent shitet Trolli ne Drenas (7 ari)

Shitet nga: Elshani 30 Pri 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   10 000 EUR

Komuna: Drenas
Shitet trolli ne Drenas 500 m larg na qendra e qytetit, posedon komplet infrastrukturen rryme uje kanalizim telefon tv kabllore se dhe ka 40 m dalje ne rruge te asfaltuar .
Qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim