20 Ari toke dhe 40 Ari Mal afer asfalltit Ne Rre..

Shitet nga: Fatmir Mala 07 Pri 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
shiten 20 Ari toke dhe 40 Ari Mal afer asfalltit Ne Rrezalle çmimi sipas marreveshjes dhe kompromisit .

Shitet toka ne fshatin Rrezalle komuna e Skenderajit, Mali i kapun me asfallt prej 40 ari dhe Toka pjellore afer asfalltit prej 18 ari Kontakti per informat: Fatmir Mala 044-775-984
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim