37 ari ne poklek te ri

Shitet nga: xxx 09 Mar 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
shiten 37 ari toke e mire per troje .
toka per momentin eshte livadh dhe ka dalje ne lumin drenica .ka pran ujesjellsin , kanalizimin si dhe sistemin e iber lepencit.
-rruga per momentin eshte rruge e arave dhe eshte me gjersi 5m .
per informat thirrni nr tel 044170889

p.s.
-parashihet qe sivjet te filloj rregullimi i shtratit te lumit drenica gje qe sigurisht kete vend do ta bene shum atraktiv .
-perball ketij livadhi ne anen tjeter te lumit ka disa shtepi te ndertuara dhe gjithashtu eshte e parapar shetitorja ( parku shetites ) e qytetit ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim