4 ari ne drenass

Shitet nga: toka 30 Pri 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Drenas
shiten dhe ndrrohen 4 ari tok ne drenas permi ferm te lopve ndrrim i mundshem me vetur qmimi 1500e ari foto nuk kam po kush doni mundeni me pa venin ju lutem blers serjoz viber 37744133081
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim