Hamar - Shitet Urgjent

Shitet nga: Milaimi 11 Gsh 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Drenas
Shes Hamarin nga druri Bung , ka 8 presek dhe zen 10.000 kg grur . Ka 20 Gur te gdhendur mir e mir , hamari esht ashtu siq duket edhe ne foto per informata te me hollsishme na kontaktoni ne ket nr. 049123730 . Ka edhe mundsi ndrrimi ne vler te ksaj shume .Me ndonje mjet bujqesor etj.Qmimi i diskutushem

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim