Miser/Kallamoqë

Shitet nga: komoran 26 Gsh 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: komoran
Për vendbanimin: Fushë
Komuna: Drenas
Shiten 4-Hektar mister/Kallamoqë Qmimi sipas marrveshjes,,
osht I ushqyer 2 here me plehë,
dhe osht I ujitur 2 Herë
Kontakto ne numrin e telefonit:044181265
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim