Serra E KOMPLETUAR

Shitet nga: Agrokultura 07 Gsh 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Drenas
Shitet serra e kompletuar me dimensione: gjatesi 40 m dhe gjerësi 8 m = 3 ari e 20 m2, me foli 10 vjeçare, prodhim grek. Konstrukti i serrës është edhe me foli te brendshme per prodhimin e fidaneve!

Serra është e shfrytezuar vetem nje vit!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim