Serra

Shitet nga: vlorian 30 Gsh 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shitet serra 1 ari e pershtatshme per prodhim per nevoja familiare.Serra eshte sistem kapriat me folie te dyfisht dhe me hapje ne menyre automatike.QMIMI I VOLITSHEM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim