Shes 3 ari truall përball Gjimnazit në Drenas.

Shitet nga: Altin 09 Mar 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: pokleku i ri
Sipërfaqe: 300 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Drenas
Shes truallin prej 3 ari në Poklek të ri në Drenas, përballë shkollave të mesme Gjimnazit dhe Teknikes, në anaen e djathtë në magjistralen Drenas-Komaran.

Qmimi me marrveshje.

Mund të kontaktoni në këta numra:

049925221 dhe 044962905.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim