Shitet 19 Ari truall

Shitet nga: Arben 02 Mar 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Adresa: Zabel i ulet
Sipërfaqe: 19 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Leje ndërtimi
Komuna: Drenas
Shitet toka ne zabel te ulet afer xhamis dhe shkolles 150 metra larg rruges kryesore bajm ndrrim edhe me vetur sipas marrveshjes Qmimi 1100 euro Ari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim