Shitet Trualli 11ari ne KOMORAN me qmim te lire

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Për Patundshmëri "ZOGU" Sot 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Adresa: Komoran
Sipërfaqe: 1100 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Drenas
Trualli ka 11ari e 62m2 dhe gjendet ne Komoran,afer shkolles fillore "Xheladin Gashi" dhe ambulantes.Ka infrastrukture te rregulluar(rryme , uje , kanalizim , internet etj.).Trualli ka mundesi edhe per ndarje me 5 ari,4 ari etj.Qmimi per ari eshte 4500Euro kurse ne total eshte 50000Euro.

**** Lokacioni i Agjensionit:Afer Hotel Grandit ne Sheshin "Zahir Pajaziti",perballë Eulex-it. ****

**** https://www.facebook.com/ZOGUREALESTATE ****

**** agzogu@hotmail.com ****

**** 044/888-801 (+VIBER) ****

**** 049/888-801 ****

**** 038/244-419 ****
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim