Shitet trolli 100 m larg nderteses se komunes.

Shitet nga: shitesi 11 Jan 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike
Komuna: Drenas
Shes trollin vetem 100 m larg nderteses se komunes. Parcela gjindet perballe stacionit te trenit dhe eshte shume e pershtatshme per banim dhe per ndertim biznesi. Njeherit ndonje kombinim i mundshem mund te merret ne konsiderim, si psh ndrrim me banese ose lokal afarist ne Fushe Kosoves. Siperfaqja 8.3 ari.
Gjithashtu shitet edhe krejt parcela si teresi me siperfaqe 35 ari.
Infrastruktura po kompletohet, tani edhe rruga po asfaltohet deri te parcela. Cmimi me marreveshje.

Kontakti ne Tel: 044 181 282

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim