Shitet trualli 5.35 ari ne qender te Drenasit

Shitet nga: Berati 08 Nën 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Qender te Drenasit
Sipërfaqe: 535 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Drenas
Shitet trualli ne qender te Drenasit ne siperfaqe prej 5.35 ari, trualli posedon rrugen dhe esht i pershtathem per banim.

Cmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim