TROJE NE DRENAS SIPERFAQE 21 ARI

Shitet nga: Abaz 28 Tet 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Lagjja Qorri , prona posedon dokumentacion te rregullt ,dhe mund te perkthehet menjeher.Trualli posedon gjithe infrastrukturen e duhur si dhe kanalizim .Ka dalje ne rrugen krysore 21 metra gjersi .Truallin jam i interesuar te shitet koplet qmimi 5 mij euro per ari . Qmimi mund te diskutohet shum pak mirpo eshte qmim i arsyeshem .Mund te ndahet edhe nga 5 ari por qmimi ndryshon .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim