TROJE NE QENDER TE DRENASIT

Shitet nga: musa Sot 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shiten troje ne qender te drenasit te Al Trade rruga e shtruar me kocka ka rrymen kanalizimin kabllorin dhe ujesjellin me mundesi ndamje nga 2 ari 3 ari e me shum si mbas deshires se blersit.DHE NJEASHTU SHITET TRUALLI 300 METRA LARG GJYKATES SE DRENASIT NE RRUG KRYESORE I CILI MUND TE SHFRYTEZOHET PE LOKALE PERKTHIMI BEHET MENJEHER PRONAR JAM UN .Per informata tel.044 207 378

SMS MOS DERGO SE NUK KTHEJ VETEM NE TEL.044-207-378.
Viber:+37744207378
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim