TROJE NE QENDER TE DRENASIT

Shitet nga: musa 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shiten troje ne qender te drenasit te Al Trade rruga e shtruar me kocka ka rrymen kanalizimin kabllorin dhe ujesjellin me mundesi ndamje nga 2 ari 3 ari e me shum si mbas deshires se blersit.Dhe njashtu shitet trolli te gjykata e drenasit ne rrug kryesore I CILI MUND TE SHFRYTEZOHET PER LOKALE.Perkthimi behet menjeher pronar jam un .Per informata tel.044 207 378

SMS MOS DERGO SE NUK KTHEJ VETEM NE TEL.044-207-378.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim