TRUALL NE KORROTICË TE ULET

Shitet nga: pronari 03 Sht 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shiten 60 ari truall i pershtatshem per ndertim , vendi gjendet afer shkolles fillore "Arif Shala " dhe ka dalje ne rrugen lokale Drenas -Komoran , eshte e mundshme edhe shitja ne parcela nga 15 ari e me shume , cmimi sipas marreveshjes , nr. tel : 044-426-453 ose 049-744-827.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim