Toka ne shitje 5ari

Shitet nga: Bedri Hasi 14 Jan 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Drenas
Toka gjindet tek lagjja ' Drenasi 3 ' apo tek AlTrade ësht ne rregull me gjith dokumentacionin,ka nje pozit shum te mir ështe tok e rrafshet dhe shum e pershtatshme per banim,biznes apo qfar do tjeter . TE INTERESUARIT TE ME LAJMROHEN NE NR TIM PERSONAL 045 639 291
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim