Toka perballë qendrës tregtare JORA

Shitet nga: Bashkim Bogaj 30 Mar 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 750 EUR

Komuna: Drenas
Shitet toka afer rethrrotullimit te lumi Drenica. Toka ka perballe qendren tregtare JORA ne fshatin Vukofc, dhe eshte 100 metra larg pompes BESI-OIL.
Dalja ne autostrade eshte e gjere 25 metra, Ne dispozicion per shitje jane 40 deri 95 ari, ne varesi te nevojes se bleresit. Pozita e tokes eshte e pershtatshme per lloje te ndryshme te aktiviteve biznesore si dhe vendbanimi. Toka eshte e blere nga AKP me 99 vite shfrytezimi.
Numri i kontaktit: 049546676, 049631872
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim