Toke ne Drenas

Shitet nga: Prone Shtepie ose Tokë 08 Mar 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Kjo Pronë eshte per Banim , ka shum te mira siq jane :
1, Toke per Shtepi dhe ka rreth 20a
2. Ka Ujësjellsin
3. Ka Kanalizimin
4. Ka [ Ibër Lepencin ] per ujtije
5. Rrugen Deri te Prona me Gurë
6. etj Kontakto Permes Nr. te Telefonit : 049-930-080 ose me Viber..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim