Troje ne Drenas

Shitet nga: alban 19 Pri 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Drenas
Shiten trojet ne parcella te ndara , ka infrastrukture te rregulluar ( rruga , Kanalizimi dhe ujsjellsi , Ndriqimi ) jane te rregullura dhe kane leje ndertimi .
te gjithe te interesuarit mund te telefonojne ne keta nr te Mob . 044 404 / 854 ose 045 990 997

Çmimi i tokes eshte per ari nji ari = 4000 €

Ne keto parcella te tokes ndertimore jane duke u ndertuar lagjia me leje Ndertimi dhe plane urbanistike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim