Troje me leje ndertimi

Shitet nga: alban 18 Mar 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
shesim parcella toke per troje ne Drenas me plane urbanistike te rregulluar dhe leje ndertimi
infrastruktura eshte komplet e rregulluar
qmimi eshte shume i volitshem
te interesurit mund te lajmrohen ne nr tel . 045 990 997
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim