Troje me leje ndertimi

Shitet nga: alban 21 Pri 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shiten parcella prej 2 deri ne 3 ari sipas deshires se blersit
Vendi eshte shume i pershtatshem per banim afer shkolles fillore ne qikatove te re ( ish Kluzi).
Trojet kane leje Ndertimi dhe infrastrukture te rregulluar komplet ( Rrug ,kanalizim dhe ujsjellse , rryme ).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim