Trojet ne Drenas .

Shitet nga: alban 23 Mar 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
shiten trojet ne Drenas , Trojet kane leje ndertimi dh einfrastrukture te rregulluar ( rruga , kanalizimi ,ujsjellsi i qytetit dhe leje per ndertim

jane te ndara ne parcella me siperfaqe prej dye , tre dhe kater ari

Çmimi eshte shume i faforshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim