Trojet

Shitet nga: Pronari 24 Mar 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shiten trojet
1. ne qender te Drenasit parcellat prej 12 ari ne rrugen e ish Kluzit afer kryqit Skenderaj-Drenas perballe Agroproduktit
2.parcella prej 5.5 ari gjendet afer bankes Finca dhe
3.parcella prej 18 ari gjendet afer stacionit hekurudhor ne Drenas.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim