Truall ne Drenas

Shitet nga: Salih 05 Sht 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Poklek i Ri
Sipërfaqe: 1250 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Drenas
Shitet Trulli 12.5 ari
Trulli ka dalje ne gjeresi prej 45 m ne rrugen e asfaltuar Drenas-Komoran dhe eshte i pershtashem si per biznes e po ashtu edhe per shtepi,
Trualli gjindet perball pompes se derivateve ,,Drenasi Petroll,, dhe ,,Peshkopia,,
Qmimi per ari 12000 evro,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim