Truall ne Drenas

Shitet nga: Arben 27 Dhj 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

17 000 EUR

Sipërfaqe: 19 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Drenas
Shitet Trualli ne Zabel te ulet afer shkolles dhe xhamis 150 Metra large rruges kryesore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim