Truall prej 5 ari ne Drenas

Shitet nga: Naser 22 Maj 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Sipërfaqe: 500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Drenas
Shiten 5 ari truall ne Paklek afer shkolles se gjimnazit. Konkretisht pas servisit te bajraktareve.
Qmimi esht 3800 € per ari. Posedon rrym kanalizim dhe rruge.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim