Trualli në shitje në fshatin Korroticë e Ulët.

Shitet nga: Arianiti 01 Maj 03:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shitet trualli në fshatin Korroticë e Ulët me një hapsirë prej 16,40 ari.
Trualli gjendët në një vend të përshtatshëm banimi dhe me infrastrukturë të plotë.
Bartja e pronësis me dokumentacion të rregullt e menjëhershme.
Për më shumë më kontaktoni në numrat e telefonit.
044/263-677,
049/263-677,
043/263-677,
Mund të më kontaktoni çdo ditë nga ora 08:00 deri ne 22:00.

Ju faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim