Trualli

Shitet nga: istrefi 02 Mar 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas

shitet trualli ne lagjen e deshmorve

shiten 4 ari truall ne lagjen e deshmorve
trualli ka infrastruktur te plot dhe dokumenta te rregullta
trualli asht i ndam nga kuvendi komunal i drenasit dhe ka pozit mjaft te mir
qmimi me marveshtje
ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim