Trualli

Shitet nga: Arben 14 Gsh 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Drenas
Toka gjendet ne zabel te ulet afer Xhamis dhe Shkolles 150 metra larg Rruges kryesore posedon rrym dhe kanalizim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim