Urgjent 2 Parcella ne Drenas

Shitet nga: Fehmi 19 Maj 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 050 EUR

Komuna: Drenas
Urgjentisht shesh 2parcella nga 5 ari ne shtrubullov 1 kl pej drenasit ka rrug te asfaltuar edhe nga qikatova esht duke u rregullu lumi shum afer qytetit me kanazilim uij dhe rrym
Qmimi i diskutushem
Po gjithashtu kam dhe 40 ari mbrapa hekurodhes rruga per te vermict

mundesi ndrrimi me banesa ne prishtin dhe fushkosov
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim