shitet Toka prej 4,7 ari ne Lagjen e re ne Komaran

Shitet nga: byli 19 Jan 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Komaran Lagja e re
Sipërfaqe: 4700 m2
Komuna: Drenas
shitet Toka prej 4,7 ari ne Lagjen e re ne Komaran. Ka rruge nga te dy anet dhe eshte e pershtatshme si per banim ashtu edhe per zhvillimin e biznesit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim