shitet trualli 10 ari drenas-shtrubullove

Shitet nga: medin rexhepi 09 Dhj 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: shtrubullove
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Drenas
Gjendet ne kilometrin e par larg DRENASIT rruga per ne fshatin Shtrubullove ...Trualli ne shitje ka 10 ari dhe i plotson te gjitha kushtet per vendbanim apo ndonje gje tjeter per me shume kontaktoni ne nr 0047911977124 ose ne 044583302 qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim