Brener Pjes

Shitet nga: --------- Dje 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shes koken startuse t brenerit e re e pa perdorne.
Eshte per brenera me naft per dy dizne.
Shitet trafoja per ndezjen e elektodav dhe brenerav
Numri kontaktues
049/044172703
Pas ores 16:00 dhe vikendev
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim