TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

Shitet nga: rinor Sot 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
"Tenda Egzoni"

Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione te ndryshme,,transporti dhe montimi jan gratis ,,
Gjithashtu kemi edhe Karrika edhe Tavolina me Mbulesa, Tavolina Rrumbullake. Tek ne mund te gjeni edhe Tavolinen e dekurumne per qift
tendat posedojn edhe ndriqim ,
TENDA EGZONI kujdeset per ju, per rezervime dhe informata lajmrohuni ne Nr :
044 312 509....... 049 633 978
VIBER
0038344312509
0038349633978 {24h ONLINE}
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim