Gilindera,rrethoja

Shitet nga: pajtim 14 Pri 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Bejme punimin e te gjitha modeleve te gilinderave, dyreve dhe rrethojave, si dhe prerjen dhe lakimin e llamarinave , gjithashtu bjeme edhe prodhimin e kanatave per kamioneta, shtylla ndriqimi per parqe dhe shtylla publike te medha, etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim