Gypa te hekurit

Shitet nga: Learti 15 Sht 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
3 Gypa te hekurit f-200 2x4m. dhe 1x8m .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim