MAGAZIN ME PAISJE NE SHITJE

Shitet nga: betim 17 Dhj 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Ferizaj
SHITEN KOMPLET PJESET KA LLOJE TE NDRYSHME TE PJESEVE DHE TE GJITHA JAN KUALITET.
NE MAGAZIN POSEDOJM ;PISNE 250 COPA;BRISKA PER DREBANGT 3000 COPA GURTNE PER KAION TRAKTOR 700COP;SHAJME PER KISHA 80 COP E LLAGERA GYPA HIDRAULIK SHUM E SHUM GJERA TJERA .KUSH ESHT I INTERESUAR MUND TE VI TI SHIKOJ .(VEREJTJE)PRESIM BLERES SERIOZ. BAJM NDRRIM ME NAJ VETUR TE TIPIT TE RI SHUMA TJETER PARA FLM PER MIRKUPTIM.


+377 45 367 719
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim