Maqin per leter dhe pastik

Shitet nga: shefik 20 Jan 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shes maqinen per shtzpjen e letres edhe plastikes i sapo ardhur nga Zvicrra punon shum mir
per me shum informata na kontaktoni ne ket numer 045943690
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim